április március február január december november október szeptember

Minipolisz (2.z) – 2019. április 10.

Múlt héten, szerdán ismét egy fantasztikus programon vehetett részt osztályunk, ugyanis ellátogattunk a Király utcai Minipoliszba.
Erről a helyről azt érdemes tudni, hogy egy olyan gyerekméretben megálmodott és felépített játék-város, ahol a kicsik néhány órára „belebújhatnak a felnőttek bőrébe”. Ugyanis ebben a minivilágban interaktív módon minden olyan tevékenységet ki lehet próbálni, amit a hétköznapi életben a felnőttek végeznek…

tovább »


Beiratkozás 2019.

Tisztelt Szülők!

A tankötelessé vált, 2019. év szeptemberében iskolát kezdő gyermekek beíratásának időpontjai:

2019. április 11. (csütörtök) 8–19 óra között
2019. április 12. (péntek) 8–19 óra között

A tanköteles és iskolaérett gyermeket a szülő/gondviselő köteles beíratni a lakóhelye szerint illetékes vagy a választott általános iskola első évfolyamára…

tovább »


Kerületi vers- és prózamondó verseny – 2019. március 26.

A március 26-án megrendezett kerületi vers- és prózamondó versenyen Bíró Boglárka és Csépányi-Papp Zalán képviselte iskolánk 1-2. osztályos tanulóit. Bíró Boglárka (1.a) a versmondók között kiemelt arany minősítést, Csépányi-Papp Zalán (1.a) bronz minősítést szerzett.
Felkészítő tanítójuk: Rizmayer Katalin

A 3-4. osztályosok közül Halupka Dániel (4.z) kiemelt arany minősítést, Kopasz Viktória (4.zbronz minősítést szerzett.
Felkészítő tanítójuk: Scheuring Ferencné
Gratulálunk az elért eredményekhez és nagyon büszkék vagyunk rájuk.


Ebédbefizetés májusra

Az ebédbefizetés időpontja májusra (22 nap):
április 8. hétfő és 9. kedd 7:00-17:00
április 10. szerda 8:00-12:00 (pótbefizetés)

tovább »


Iskolahívogató 2019.

A foglalkozások csütörtökönként 16:30-tól 17:30-ig tartanak

 időpont 1. foglalkozás 2. foglalkozás szülőknek
 Február 21. Informatika
Csákány András
Gálné Rozsi Krisztina
Kézműves
Bock Erika tanító
Általános tájékoztató
Juhász Katalin
intézményvezető
 Február 28. Zeneovi
Kissné Katona Mária
Kézműves
Scheuring Ferencné tanító
Házigazda
Juhász Katalin
intézményvezető
 Március 7. Zeneovi
Hajas Lilla
Sport
Kuris Gabriella
Orosz László
Házigazda
Juhász Katalin
intézményvezető
 Március 21. Zeneovi
Hajas Lilla
Angol
Gyenes Kornélia
Előjelentkezés
14:00-18:00

Juhász Katalin
intézményvezető
 Március 28. Informatika
Csákány András
Rédei Ágnes
Kézműves
Bock Erika tanító
Házigazda
Juhász Katalin
intézményvezető
 Április 4. Zeneovi
Kissné Katona Mária
Kézműves
Scheuring Ferencné tanító
Házigazda
Juhász Katalin
intézményvezető

Március 13-án, (szerdán) nyílt nap a szülők részére 8-11 óráig

Április 3-án, (szerdán) tájékoztató szülői értekezlet 17:00-tól


április március február január december november október szeptember