Tollaslabda Diákolimpia – március 24-26.

A 2017-18-as tanév Tollaslabda Diákolimpia sorozatban Repei Petra 6.z osztályos tanuló a budapesti fordulóban a 2. helyen jutott ki az Országos Diákolimpiára.
A Magyar Tollaslabda Szövetség Kiskunfélegyházán rendezte meg a Diákolimpia Országos Döntőjét 2017. március 24-26. között, ahol népes mezőnyben a 16. helyen végzett.
Gratulálunk a sportsikereihez! (Molnár Viktória)


Kerületi Torna Diákolimpia – 2018. január 31.

5 lány csapattal indultunk a Kerületi Torna Diákolimpián, ahol idén 6-7 kerületi iskola képviseltette magát.
I. korcsoportban az egyik csapatunk 8., a másik csapatunk 9. helyen végzett.
Kis Noémi (2.z), Venczellák Dóra (2.z), Konkoly Anna (2.z), Pilinger Boróka (3.z), Ölei Réka (1.z), Elszászer Anna (1.z), Pap Nika (1.z), Musbeh Karina (1.z), Repei Eszter (1.z), Kulimák Blanka (1.z), Galgovszki Boglárka (3.a), Szilágyi Orsolya (1.z), Pollák Viktória (1.z)

II. korcsoportban az egyik csapatunk 4. helyen, a másik csapatunk pedig a 8. helyen végzett.
A: Fésű Boglárka (4.a), Rábavölgyi Kitti (4.a), Ács Regina (5.z), Musbeh Szonja (5.z), Tóth Panka (5.z), Hulmann Lara (3.a)
B: Zupkó Kata (3.z), Kovács Borka (3.z), Csizi-Német Dorka (3.a), Farkas Emma (3.a), Kopasz Viktória (3.z), Miklós Alexa (3.z)

III.-IV. korcsoportban a csapatunk az 5. helyen végzett.
Repei Petra (6.z), Horváth Kata (7.z), Borbély Fanni (6.a), Krisztián Fanni (7.z), Kondrát Liza (7.z), Nyuzó Zsófia (7.z), Lengyel Dóra (5.z), Csalló Aisa (7.z)


Kerületi Terematlétika Diákolimpia – 2018. január 23.

Január 23-án a Kerületi Terematlétika versenyen vettünk részt egy lány csapattal.
Pereznyák Anna (8.z) – 1 körös futás 2. helyezettKondrát Liza (7.z) – ötösugrás – 3. helyezettWéber Csenge (8.z) – minden versenyszámban indult – 3. helyezettPintér Nóra (6.a) – helyből távolugrás – 3. helyezett. Az elért eredményekhez szívből gratulálunk!


Kerületi Úszó Diákolimpia – 2018. január 10-11.

Január 10-11-én a Kerületi Úszó Diákolimpián Szász Gergő (5.a) 25 méteres távon hátúszásban arany, gyorsúszásban ezüstérmet szerzett egyéniben.
A III. korcsoportban az 50 méteres gyorsúszó váltónk a 2. helyet szerezte meg. A váltó tagjai: Balogh Gergely (6.a), Bürger Ádám (6.a), Koczka Sándor (6.z), Tóth Ádám (6.z).
Az elért eredményekhez szívből gratulálunk!


Kerületi Atlétika Csapatbajnokság – 2017. október 3.

A kerületi Atlétika Csapatbajnokságon tanulóink közül a 3-8. osztályokból 1 fiú és 1 lány csapat indult. A versenyt október 3-án rendezték a Csepel SC pályáján.
Távolugrásban a lány csapatunk ezüstérmet szerzett!
Nagy Boglárka (3.a), Fazekas Tamara (4.z), Pintér Nóra (6.a), Sinkó Nikolett (6.z), Komjáthi Adrienn (8.z), Wéber Csenge (8.z).

Eredmények


Fut a Csepel – 2017. szeptember 17.

Szeptember 17-én rendezte meg a Csepeli Öttusa Egyesület a hagyományos Csepel Futás futóversenyt és sportágválasztót.
A zord, esős idő ellenére iskolánkból kb. 30-40 fő vett részt a futóversenyen. Iskolánk tanulói mellett lelkes szülők is indultak a 3300 m-es távon.
Az alsósok 1200 m-t, míg a felsősök és felnőttek 3300 m-es távot futottak. (Molnár Viktória)

Eredmények