Kerületi Labdarúgó Diákolimpia – 2018. október 10.

2018. október 10-én rendezték a kerületi Labdarúgó Diákolimpiát a IV. korcsoportban.
Iskolánk fiú csapata a népes mezőnyben az ötödik helyet szerezte meg.
Gratulálunk az eredményhez! (Kuris Gabriella)
A csapat tagjai:
Müller Márk – 6.a, Gróf Gergő – 7.a, Cseresznyés Gábor – 7.z, Török Norbert – 7.z, Márkus Balázs – 7.a, Vastag Álmos – 7.a, Dorsánszki Péter – 7.a, Demeter Attila – 8.a, Tamási Milán – 8.a

Budapesti Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság – 2018. október 3.

Október 3-án délután a Honvéd Pályán rendezte a Budapesti Diáksport Szövetség a Budapesti Atlétika Ügyességi Csapatbajnokságot. Iskolánk 2 futó váltó csapattal, és 2 távolugró csapattal indult.
A népes mezőnyben a fiú távolugró csapatunk az előkelő 5. helyet szerezte meg. Több diákunk egyéni csúcsot ugrott, illetve futott.
Köszönjük a segítő szülők támogatását! Szép volt gyerekek! Hajrá Mátyás! (Viki néni)

A csapatok tagjai

Kerületi Atlétika Csapatbajnokság – 2018. szeptember 25.

Szeptember 25-én rendezték a Sporttelepen a Kerületi Atlétika Csapatbajnokságot. Iskolánkat fiú és lány csapatok képviselték távolugrásban és váltófutásban. Eredményes versenyt zártunk: lánycsapatunk távolugrásban harmadik helyezést ért el. Gratulálunk az eredményekhez!